ELEME - Online store

ESTO 6 makseviis

ESTO 6 -  makseviis, mis võimaldab Sul ajatada ostukorvi kogumaksumuse kuueks võrdseks osaks kuue kuu jooksul. Puudub intress või lisakulu. Lihtsalt maksa hiljem. Minimaalne ostusumma on 120.- EUR.

 

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puudub lisakulu.

 

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 6-osaline makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kuueks võrdseks osaks.
  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kuue kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 6 makseviisi kasutamisel on 120 eurot.
  • ESTO 6 makseviisi saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

  

ESTO 6 makseviisi tingimused

 

ESTO 6-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Juhul, kui Teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 6 makseviisi graafikule, siis Teie ESTO 6 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

 

Näiteks 240-eurose laenusumma puhul 6 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 40 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 240 eurot.

 

 

ESTO 6 teenusepakkujaks on ESTO AS.

E-mail: [email protected]

Telefon: (+372) 622 52 52

 

Eleme veebipoe makseviisid:

https://www.eleme.ee/et/payment